Şimdi ÜCRETSİZ kayıt olun,
üye önerilerimizi hemen inceleyin!

 
 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Samsun Evlilik Sitesi

Samsun Evlilik Sitesi - Samsun´da yapılan evliliklerin çoğu diğer metropol şehirlere göre daha uzun ve daha az boşanmayla sonuçlanıyor

Samsun Evlilik Sitesi ve ya şehri, hem geniş ekonomik imkanlara sahip olmasından hemde 19 Mayıs üniversitesininde bu şehirde bulunmasından kaynaklı olarak artan genç ve öğrenci nüfusu ile beraber gelişen ve büyüyen bir il olma özelliğine sahip olmasıyla biliniyor. Bu nedenle Karadeniz bölgesinin en önemli merkezlerinden biri haline gelen Samsun, renkli sosyal yapısıylada dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Çünkü kent, turizm açısından da oldukça ciddi bir yapılanma içine girmiştir ve hatta sahil bandı üzerinde çok güzel bir kuma sahip geniş doğal plajlar denize girmek için ideal bir hale getirilmiştir. Böyle bir doğal güzelliğin yanında çevresel faktörlerinde bir araya gelmesiyle pekişen şehir düzenide hem yerli halkı tarafından hemde yerli turistleri açısından oldukça göz dolduruyor.

Samsun Evlilik Sitesi - Sağlıklı ilişkilerin kurulmasına vesile olan bu ve bunun gibi sosyal ortamlar

Bu bölgenin kış turizmi ve yaz turizminin aktif olmasıyla birlikte buna bir de artan öğrenci nüfusuda eklenirse, sosyalliğin ve ilişkilerin boyutlarıda o denli orataya çıkıyor olacaktır. Buradaki çalışan, okuyan genç nüfus kışları çeşitli kurslara ve aktivitelerin yapıldığı eğitim merkezlerine gidiyor. Bunlardan en çok rağbet göreni ise şehre yeni açılan ritim kursları başı çekiyor diyebiliriz. Spor aktiviteleri gerçekleştiren ve derneklerdeki çeşitli görevler ve katılımlarla zaman geçiren bir çok genç çoğu zaman yine bu aktivitelerden tanışıp arkadaş olduğu kişilerle birliktelikler kuruyor hatta bu evlilik ile son buluyor. Sağlıklı ilişkilerin kurulmasına vesile olan bu ve bunun gibi sosyal ortamlar, kişilerin belkide kendilerine keşif etme yolculuğuna kadar gidiyor.


Samsun Evlilik Sitesi - Kendi içinde kapalı yaşamayan ama dejenere olmamış bir şehir olan Samsun ve benzeri şehirlerde yapılan evlilik eyleminin çoğu diğer metropol şehirlere göre daha uzun ve daha az boşanmayla sonuçlanıyor çünkü yaşam buralarda çok daha stressiz ve yavaş akıyor diyebiliriz. Bir başka etkili neden de ailelerin birbirleriyle tanışma ve dost olması ki, çiftlerin birbirlerini daha iyi tanıma şansına sahip olmalarında önemli bir rol oynuyor. Çünkü evlilik, iki kişinin ruhen ve bedenen gerçekleştirdiği fiili verilen adsa eğer, çiftlerin öncelikli olarak evlenme aktinden önce birbirlerini çok iyi tanımaları gerekmektedir. Ancak evlilik bütünüyle bu demekte değildir. Evlilik akti taraflar arasında verilen en kutsal sözdür ve bu sözün içeriğinde de birlik beraberlik, iyi gün ve kötü gün de vardır. Çiftlerin kayıtsız şartsız birliktelikleri için her zaman birbirlerine destek olmaları her zaman yan yana olmaları, ne biri önde ne diğeri arkada kalmamalıdır.

Son Makaleler