Şimdi ÜCRETSİZ kayıt olun,
üye önerilerimizi hemen inceleyin!

 
 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Mersin Evlilik Sitesi

Mersin Evlilik Sitesi - Mersin’de Evlilik

Evlilik, her iki bireyin rızasıyla oluşan medeni hal durumudur. Çiflerin bir ömür boyu birlikteliklerini evlilik akdiyle taçlandırması, sevdiklerine ilan etmesi ile, bu beraberlik tamamına ermiş olur. Evlilik amaç itibariyle her bireye göre değişkenlik arz eder. Bunlardan en çok kabul göreni aşk, sevgi ve evlat bağlarıdır ki bu amaçlar zaten Mersin evlilik için kutsal amaçlardır. Evlenmenin sosyo -  ekonomik durumuda önemlidir bu nedenle yaşanacak şehir anlamında da mevcut olması gereken olan kriterler mevcuttur. Mersin ilide bu şehirler arasında var olan ve tercih edilen illerin arasında geliyor. Mersin bakıldığında hem turizm açısından hemde ticari bakımdan ülkemizin önde gelen şehirlerinden biridir.

Mersin Evlilik Sitesi - Eğitim ve kültüre verdiği önemle de öne çıkan öğrenci şehri olarakda algılanabilir

Mersin’de 1992 yılında kurulan Mersin üniversitesinin kurulmasıyla beraber zaten varolan  sosyal yaşamında hız kazanmasına yol açmıştır. Bu hız ile birlikte arkadaşlıklar ve ilişkilerde o derece hızlı yol almaya ve hatta bu sayede ilişkiler güçlenerek evlenmeler gerçekleşmeye başlamıştır. Bakıldığında Mersin ile ilgili olarak ticaretin gelişimi ve ekonomik düzeyin hızla gelişmeside bu anlamda ciddi rol oynamıştır. Çünkü kentte Kromsan, Cam Sanayi ve Paşabahçe gibi fabrikaların yanında bir de Ataş Rafinerisi faaliyet göstermektedir.

Mersin Evlilik Sitesi - Mersin ayrıca Türkiye’ nin en önemli turizm şehirlerindendir ve şehir son yıllarda turizmde de ciddi ilerleme kaydetmiştir. Bu sayede kent çok daha renkli bir yelpazeye sahip olmuş yeni iş imkanlarıylada bir çok kişiyi istihdam etmiştir. Tüm bunların bir araya gelmesi ile birlikte okul sonrası dönüşler bu ile ciddi oranda yansımış ve bireyler kendi şehirlerinde kalma çabasına girip belkide çok önceleri tanıdıkları kişilerle evlenerek çok sağlıklı yuvaların temellerini atabilmişlerdir. Mersin’de bulunan evlilik adayı gençler, genellikle kendi dost çevrelerinden veya kendi tanıştıkları kişilerle yakınlık kurup evleniyorlar. Tabi bunun en önemli nedeni buradaki sosyal canlılık çünkü hem yazın hem kışın yaşayan bir kent. Öyleki akşam barları, klüpleri gündüz ise cafe ve kumsallarında eğlenen gençleri görmemek mümkün değil. Mersin Evlilik Sitesi - Bu şehirde en hareketli ve en tredny dediğimiz bölgelerin başında olan Enteller Caddesi yeni nesilin en çok uğradığı ve en çok vakit geçirdiği cadde. Sabahlara kadar eğlencenin sürdüğü yerlerde genellikle gençlerin, yaz akşamları yapılan kumsal eğlencelerini, ayrıca haftasonu trekking ve rafting turlarınıda unutmamak gerekir ki bu şehrin en keyifli hallerinden biridir ve gençler ciddi arkadaşlıklar kurarak bu gibi ortamlarda sosyalleşme imkanı bulurlar. 

Son Makaleler