Şimdi ÜCRETSİZ kayıt olun,
üye önerilerimizi hemen inceleyin!

 
 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Kocaeli Evlilik Sitesi

Kocaeli evlilik Sitesi ve ikinci bahar

Bazı insanlar çok küçük yaşlarda evleniyorlar. Bu tür evliliklerde kadın ve erkek beraber büyüyor. Beraber büyümek olumlu olduğu kadar olumsuz bir faktör de olabiliyor. İki kişi beraber büyürken çok aynı yollardan geçip birbirine yakın olabildikleri gibi olgunlaştıkça birbirinden çok ayrı insanlar da olabiliyorlar. Çocuk yaşta yapılan bu evliliklerin böyle bir riski var. Eğer farklı bireyler haline gelmişlerse boşanmak kaçınılmaz olabiliyor. İki kişinin mutsuz beraber olmasındansa boşanmak daha mantıklı olabiliyor.

"Evlenmek" ciddi bir sosyal statü ve başarı kazandırıyor. Bazen bu o kadar uç noktalara taşınıyor ki muhteşem bir kariyerinizin olması ya da tonlarca para kazanmış olmanız bile bu olumsuzluğu yok edemiyor. "Evli" olmadığınızda "başarısız" sayılıyorsunuz. Bu kadar "başarı" anlamı yüklenmiş olan evliliğin elbette ki karşılığı olan "boşanma" da aynı ölçüde "başarısızlık" olarak kabul edilecektir.

Kocaeli evlilik Sitesi konusunda daha olumlu bir yapıya sahip olduğu söylenebilir. Kocaeli evlilik Sitesi  kurumuna olumlu bakarken boşanıp tekrar evlenme diğer şehirlere oranla olumsuz tepki almamaktadır.

İmkanları ile Kocaeli evlilik Sitesi

Toplumun olumsuz yargısı olmasa da boşanıp tekrar evlenme hala zorlayıcı bir süreçtir. Bu seferde eş arama problemi ile karşı karşıya kalırsınız. Evlenme kanalı , evlenme ilanı, evlilik sitesi; bunların hepsi birer imkandır. Kocaeli evlilik Sitesi konusunda tüm bu imkanlardan yararlanan bir şehir olduğunu söylemek mümkündür.

Son Makaleler