Şimdi ÜCRETSİZ kayıt olun,
üye önerilerimizi hemen inceleyin!

 
 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Gönülden sevenler

Gönülden sevenler ve aşkın yolu

Gerçekten çok hoşlandığınız bir erkekle tanıştınız ve kendinizi onunla beraber ciddi bir ilişkide görebiliyorsunuz. İşte bu yüzden kendinizi en iyi yanınızdan göstermeniz gerekir, değil mi?

Aslında, hayır. Hiçbir şey yapmanız gerekmez. Sadece olduğunuz gibi olmanız yeterlidir. Ne yaptığınızdan çok, ne olduğunuz önemlidir.

Genellikle tam tersi olarak elimizden gelen her şeyi yaparız. Bazen istemediğimiz şeylere bile 'evet' demek zorunda kalırız. Hâlbuki bir erkeği ya da bir kadını âşık olması için ikna edemeyiz. Ancak onun kendi kalbine ulaşmasını sağlayabiliriz

Gönülden sevenler ancak oldukları şekilde sevgililerinin karşısına geçer.

Kendimizi değiştirmeye ve karşımızdakinin ideali olmaya çalışmak ve olmadığımız gibi davranmak uzun dönemde çok faydalı olmayabilir. Çünkü hepimiz duyuyoruz ki her kadın ve her erkek ilişkilerinin ilk senelerinden sonra birbirinin değiştiğini söyler. Ya da daha klasiği ve klişe olanı, evliliğin insanları nasıl değiştirdiğini konuşur dururlar. Acaba evlilik midir insanları değiştiren?

Hâlbuki çevremizde elli yıl sürmüş evlilikler de görürüz. Birbirini olduğu gibi kabul eden insanlar. Gönülden sevenler ancak oldukları şekilde sevgililerinin karşısına geçer. Gönülden sevenler hayal kırıklığına uğratmazlar. Ne kadar zaman geçerse geçsin, başta nasıl göründüyseler öyle oldukları için uzun sürer evlilikleri. Gönülden sevenler başta ne kadar samimi ve yalınsa, seneler sonra hala o kadar samimi ve yalın olurlar. Hayat arkadaşımızla yaşlanmak hepimizin hayalidir. Gönülden sevenler bize bir yol gösteriyor. Bu yoldan biz de gidelim.

Gönülden sevelim!

Son Makaleler