Şimdi ÜCRETSİZ kayıt olun,
üye önerilerimizi hemen inceleyin!

 
 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Adana Evlilik Sitesi

Adana Evlilik Sitesi hem gündüz hemde gece yaşayan bir şehir

Günün birinde yuva kurup, aile olabilmek ve çoluk çocuğa karışabilmek genellikle her bireyin en birincil hayallerinin başında gelir. Evlilik ve bir yuva sahibi olma fikri, kuşkusuz Türk toplumu için en değerli ve en kutsal müessesesidir. Öyle ki bugün bir yuva kurma, evlilik belki de bu hayat şartlarında insanların en çok dilediği şeydir. Bireyler yaşanan bu sıkıntılı, hızlı akan hayatın içinden gelen ve yanlarında olabileceklerini düşündükleri bir destek, bir güç arıyorlar ve eşler, eşleri tarafından sahiplenilmeyi, güven duyarak yaşamayı istiyorlar. Tarafların, ilişkinin boyutu her ne olursa olsun bu duygularını kaybetmeden eşlerine her zaman evlilik akdiyle imza atılmadan önceki gibi bir sahiplenme duygusuyla yaklaşmaları ve de öylede davranmaları gerekir.

Zaten evliliklerin temeli de bu olgunluk değil midir? Nesillerden beri sahiplenmek, ata erkil toplumlarda erkeklerin eşlerine yaptıkları en olağan davranış şeklidir. Bu davranış şekli kadınlar tarafından korunma içgüdüsünü harekete geçiren bir duyguyuda beraberinde getirir. Türk toplumunda işte bu ataerkil duygusunu kaybetmeden yaşayan ender toplumlardan biridir. Ülkemizde her ilimizin belli bir kültürel yapısı vardır işte onlardan bir tanesi olan Adana’da ataerkil toplum düzeniyle hareket eden bir gerçekliğe sahiptir. Adana Elvlilik Sitesi ve şehri sosyolojik ve ekonomik açıdan oldukça gelişmiş ancak bir o  kadarda gelenek görenekleri ile bilinen bir şehirdir ve özelikle de aile yapısı gelenek ve görenekleri çerçevesinde gelişen bir toplum örneği sergilemektedir.  Akdeniz bölgesinin en büyük şehri, Türkiye’ nin ise en büyük 4. kenti olan Adana Evlilik bugün kültürel ve eğitim açılarından da ciddi bir ilerleme kaydetmiştir. Tüm bu etkileşimler topluma pozitif olarak yansımış ekonomik açıdan ve iş imkanları açısından da gelişen, işsizlere iş imkanı sağlayan bu ilimizde paralel olarak sosyallikte hız kazanmaya başlamıştır.

Adana Evlilik Sitesi hem gündüz hemde gece yaşayan bir şehir.

Bilindiği üzere Adana Evlilik Sitesi bugün artık ülkenin en kalabalık kentlerinden biri olması nedeniyle sosyal aktivitelerinin, alış veriş merkezlerinin olduğu ve gençlerin bu mekanlarda tanışarak ilişkiler kurduğu bir şehirdir. Öyleki Adana’da genç olmak kavramı, belkide büyük metropolleri bile aratmayacak derecede renklenmeye başlamıştır. Gençler bu şehirde gecede gündüzde yapacak birçok etkinlik içinde bulunma şansına sahip ve bunun sonucunda genellikle sosyal ortamlarda tanışıp evliliğe varan ilişkiler kuruyorlar. Adana Evlilik Sitesi hem gündüz hemde gece yaşayan bir şehir. Bu kentte gençler en çok Atatürk cd, Gazi bulvarı gibi çok bilinen caddelerinin ve şehir merkezinin tadını çıkartarak akşam saatlerinde de göl kenarında şarkılar söyleyerek romantizmlerine romantizm katıyorlar.

Son Makaleler